Snahy o neustálé vylepšování festivalu a diskuze o jeho systému přinesly návrh přenést hodnocení soutěžících skupin na diváky, což se také stalo. A návštěvníku bylo tentokrát zhruba půl tisícovky. Hymnou festivalu se stala písnička "Jelení", kterou premiérově uvedli pražští Chudinkové, kteří také spontánně soutěž konferovali. A současně do třetice získali cenu diváků.
Výstavka trampského umu byla připravena v obětavé režii pražského Cimbury. Ze 24 soutěžních kapel (při 28 přihlášených) se v první trojici umístily Střepy (Světec), Bršije (Zlín, tehdy ještě Gottwaldov) a pražská Sekvoj.
Další pořadí určovaly kapely Ozvěna (Brno), Trampoty (Čer. Pečky), Tuláci (Milín), Ševci (Nymburk), Volnost (Přívrat), Plívy (Praha), Blata (Praha).
V porotě se k loňským jménům Rešetlák a Ewe přiřadili Bílý Pedro (Praha), Wobi (Trenčín), Pérák (Choceň) a Tomeš (Česká Třebová). Uznání za nejlepší píseň festivalu si odnesla pražská Sekvoj a nejlepším hudebníkem ročníku byl vyhlášen basista z kapely Kyvadlo z České Třebové.